Przykłady Zaproszeń

Proponujemy zaproszenia na ślub, które oddadzą powagę sytuacji, a przy okazji będą dość oryginalne – idealne dla mieszkańców Krakowa. Potrójne składanie odróżnia ten model od typowych zaproszeń, które składamy w pół i umieszczamy w kopercie. Umieszczony na zaproszeniu kwadracik estetycznie spina całość i może mieć jeden z trzech kolorów: złoty, srebrny lub czerwony. Odpowiednio dobieramy kolor czcionki, którą napisane są imiona młodej pary oraz słowo „zaproszenie”. Można zrezygnować z pełnych imion i umieścić na papierze tylko inicjały. Imiona mogą być większe od słowa „zaproszenie” lub mniejsze.

Wybór rozmiaru i koloru czcionki zależy od młodej pary. Zaproszenia ślubne Tarnów wykonane są z wysokiej jakości papieru o grubości 250 g/m². Faktura oraz kolor papieru zapewniają zaproszeniom estetyczny wygląd. Doskonałej jakości druk idzie w parze ze starannym wykonaniem. Całość prezentuje się pięknie.

Złożone zaproszenia ślubne Nowy Sącz mają wymiary 9 cm x 15 cm, zaś po rozłożeniu wynoszą one 15 cm x 21 cm. Łatwo zmieszczą się w kopercie i nie odkształcą, jeśli planujemy wysyłać je pocztą do rodziny mieszkającej daleko. Perfekcyjnie wykonane zaproszenie posiada wewnątrz tekst wybrany przez młodą parę. Decydując się na pełną personalizację, otrzymujemy estetycznie przygotowane zaproszenia gotowe do wręczenia ich gościom weselnym.

zaproszenia slubne carmen 300x218 Przykłady Zaproszeń

 

zaproszenia slubne bella flower 300x218 Przykłady Zaproszeń

Prezentowane zaproszenia ślubne Kraków to propozycja posiadająca specyficzny urok, skromna, ale zarazem posiadająca barwny akcent w postaci wstążki w kwiatkiem. Wybór koloru wstążki należy do młodej pary i można dobrać go do koloru dodatków przy strojach lub do barwy dekoracji, jakie będą znajdować się na sali weselnej. Do koloru wstążeczki dopasowany jest kolor czcionki, którą wykonane są napisy na wierzchu zaproszenia. Mamy tutaj imiona młodej pary oraz słowo „zaproszenie”.

Możemy zamieścić też same inicjały lub całkowicie zrezygnować ze słowa „zaproszenie” i umieścić na wierzchu imiona młodych uzupełnione inicjałami. Wersja nadruku zależy od gustu młodej pary. Gwarantujemy estetyczne wykonanie oraz piękne wykończenie. Papier, na którym drukowany jest tekst zaproszenia, posiada grubość 250 g/m². Zapewnia to solidne wykonanie oraz odpowiedni wygląd zaproszenia. Złożone zaproszenia ślubne Tarnów mają wymiary 9 cm x 15 cm, zaś po rozłożeniu wynoszą one 15 cm x 21 cm. Zapewnia to łatwe przesłanie zaproszeń za pośrednictwem poczty, ponieważ nie ulegną one odkształceniu i bez problemu zmieszczą się w kopercie.

zaproszenia slubne izabel 300x218 Przykłady Zaproszeń

Ten model składany jest na trzy, nie w pół, jak większość wzorów dostępnych na rynku. Całość dopełnia wstążka, z której trzeba wysunąć papier, aby odczytać umieszczony wewnątrz tekst. Wydrukowana w środku treść ustalona jest przez młodą parę, a wydruk posiada wysoką jakość. Perfekcyjne wykonanie całości to gwarancja zadowolenia młodych, którzy zdecydują się na ten wzór.

zaproszenia slubne jesika 300x218 Przykłady Zaproszeń